Neden Biz?

1. Kalite: ISO belgesi, İstanbul Eku Markazi kalitesinin sembolik bir akreditesidir. Merkezimizin uluslararası hizmet kalite standardını belirleyen ISO-9001/2015 sertifikası bulunmaktadır.

İstabul Eku Markazi için kalite; bilgi, teknoloji ve hizmet kültürünün sonsuza dek iyileşebileceği inancına dayanır. Kendi içinde daimi bir denetim mekanizmasını çalıştıran bu ekol, kontrol edilmeyi de bir değer olarak algılar ve kendini daima eleştiri ve yeniliğe açık tutar.

Tanı ve tedaviye yönelik analizleri ve tıbbi hizmet sunumunu, sürekli eğitim, bilgilendirme, ölçme, iyileştirmeler ve gözden geçirme eşliğinde en yüksek kalitede vermek üzerine kurmak, yürütmek ve sürekli geliştirmek, İstanbul Eku Markazi’nin bir hizmet politikasıdır.

2. Laboratuvarda yüksek teknoloji kullanımı: Tüp bebek uygulamalarında başarıyı belirleyen en önemli unsur tüp bebek laboratuvar hizmet kalitesidir. Yetkin personel tarafınca yüksek teknoloji kullanılarak yapılan laboratuvar uygulamaları, İstanbul Eku Markazi’nin başarısında temel öğelerdendir. İstanbul Eku Markazi Laboratuvarı; İngiltere Merkezli UK NEQAS International Quality Expertise (UK NEQAS Uluslararası Kalite Uzmanı)  Programını başarı ile tamamlayarak, uluslararası tüp bebek laboratuvarı standartlarına uygun olarak çalıştığını tescillemiştir.  

3. Bireyselleştirilmiş protokollerin kullanılması: İstanbul Eku Markazi’nde en güncel bilimsel bilgi, tanı ve tedavi yöntemleri kullanılarak, canlı doğum oranlarının, evrensel standartlarda, en yüksek düzeyde sağlanması, bunu sağlar iken de emniyetten ödün verilmemesi hedeflenir.

4. Sürekli gelişime açık olma: Bu ilke ile embriyolojide dünyada saygın bilim insanları İstanbul Eku Markazi’nin laboratuvarını yılda bir kez denetler. Anatolia için kalite; bilgi, teknoloji ve hizmet kültürünün sonsuza dek iyileşebileceği inancına dayanır.

5. Vicdani ve etik değerlere bağlı kalmak: Vicdan, ahlak ve şeffaflıktan ödün vermemek İstanbul Eku Markazi’nin en temel, bilinen özelliğidir.

6. Kalbini işine koyan, empatisi yüksek ekip: İstanbul Eku Markazi, son derece stresli bir süreç olan tüp bebek tedavisinde çiftin psikolojik yükünü azaltmak için, hasta odaklı ve empatisi yüksek hizmet sunar.

7. Bilime katkı, bilimsel çalışmalarda yer almak: İstanbul Eku Markazi Tüp Bebek Merkezi, yapmış olduğu yurt dışı yayınlar, katılmış olduğu yurt dışı projeler ile evrensel tıpa katkıda bulunur.

8. Temel değerlerimiz;
    Dürüstlük
    Şeffaflık, açık sözlülük
    Saygı
    Başarı odaklılık
    Hasta önceliği
    Sürekli gelişime açık olmak
    Yüksek empati
    Ekip ruhu
    Ülkesini ve birbirini seven bireyler
    Sadakat
    Etik
    Bilimsellik
    Hasta memnuniyeti odaklılık
    Açık iletişim ve güvene dayalı ilişki
    Doğru ve kaliteli sonuç üretmedir.

 İstanbul Eku Markazi olarak tedavinizde sizlerle olmaktan mutluluk duyarız…